Čerstvá a přírodní kosmetika

 

Ringana je rakouská firma představující kosmetickou řadu pro péči o vaši pokožku a pleť, sportovní doplňky výživy a další  doplňky stravy, pouze v čisté a bio kvalitě. Ringana nepoužívá žádné chemické konzervanty, geneticky modifikované organismy ani syntetické vůně. Naopak se její výrobky skládají pouze z čistých rostlinných olejů, bioaktivních látek, které stimulují živé funkce lidského organismu, přírodních silic, výtažků z bylin a rostlin. Vše v čisté kvalitě. Tím se Ringana odlišuje od jiných kosmetických značek.

Na čem si Ringana zakládá? Je:

  • BIO
  • VEGAN
  • ZEROWASTE
  • ČISTÁ
  • ČERSTVÁ

 

Co znamená ČERSTVÁ kosmetika? Produkty jsou vyrobené až na základě objednávky, poté jsou ihned odeslány k vám. Kosmetika neobsahuje žádné chemické konzervanty, má tedy i kratší dobu expirace. Z tohoto důvodu ji nenaleznete na pultech obchodů – u mne ale ano. Stačí mne kontaktovat, kosmetiku vám osobně představím a pro vás objednám.

Proč je  ČERSTVOST tak důležitá? Pro zachování všech účinných a aktivních látek, které budou fungovat na 100% , je přirozená čerstvost produktů zásadní. Jedině tak si kosmetika uchová veškeré cenné složky, které mohou po aplikaci na vaše tělo a pleť působit vzájemně synergicky a opravdu efektivně a pozitivně ovlivnit konečný výsledek.

Proč ji používám já? Jednoduchá odpověď – záleží mi na sobě. 

Rozhodli jste se Ringanu vyzkoušet nebo byste se chtěli stát součástí nově vznikajícího projektu v České republice? Kontaktujte mne, ráda vám kosmetiku představím a sdělím další podrobnosti.

Jak kosmetiku objednat? Stačí mne kontaktovat. Výdejní místo objednávky:

Pondělí a čtvrtek: Obchodní centrum Černý most, Fitness FitUp!, Chlumecká 765/6, Praha

Katalog kosmetiky a ceník zaslán na vyžádání